
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 4 mm |
| Width | 3.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Operating Supply Current | 17 mA |
| Logic Function | Receiver |
| Data Rate | 32 Mbps |
| Number of Drivers | 0 |
| Number of Receivers | 4 |
| Receiver Hysteresis | 35 mV |
Stock: 12162
Distributors
pcbx
Unit Price$1.49527
Ext.Price$1.49527
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.49527 | $1.49527 |
| 10 | $1.10115 | $11.01150 |
| 25 | $1.00796 | $25.19900 |
| 50 | $0.95304 | $47.65200 |
| 100 | $0.90110 | $90.11000 |
| 300 | $0.85952 | $257.85600 |
| 500 | $0.81987 | $409.93500 |
| 1000 | $0.79509 | $795.09000 |
| 3000 | $0.76345 | $2290.35000 |
| 5000 | $0.75063 | $3753.15000 |
